Aktualności

Zarządzenie i magazynowanie Warszawa, magazyn dystrybucyjny

Potrzebujesz dodatkowej powierzchni, aby usprawnić zarządzanie? Interesują Cię kompleksowe usługi z zakresu gospodarki magazynowej? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu! Pracownicy XBS Group specjalnie dla Ciebie znajdą optymalne rozwiązanie, podpowiadając Ci, jak sprawnie i efektywnie zarządzać magazynem.

Zarządzanie magazynem dystrybucyjnym Warszawa

W ramach świadczonych przez nas usług dostępna jest także oferta magazynowania pod Warszawą oraz przechowywanie rzeczy. Nie tylko udostępniamy magazyn pod wynajem, ale również proponujemy rozwiązania bardziej kompleksowe, jak zarządzanie magazynem. Skorzystanie z tej opcji daje klientom możliwość wykorzystania wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów z XBS Group Warszawa do optymalnego zagospodarowania przestrzeni przeznaczonej pod magazynowanie oraz zaplanowania dystrybucji, oraz transportów.

Dzięki nam zyskasz możliwość zwiększenia powierzchni magazynowej. Podpowiemy Ci też jak usprawnić zarządzanie magazynem i przechowywanym w nich asortymentem. Naszym klientom udzielamy też fachowych porad dotyczących rozmieszczania różnych typów ładunków, zgodnie z regułami wysokiego składowania.

Podjęcie wszechstronnej współpracy pozwala na użytkowanie naszych systemów logistycznych obsługujących magazyn, które obejmują dopracowane procesy opierające się między innymi na nowoczesnych i profesjonalnych programach transportowych stanowiących wsparcie przy planowaniu tras z konsolidacją wysyłek. Podejmujemy się zarządzania magazynem i obsługi każdego typu przesyłek, bez względu na rodzaj towaru. Wszystkie magazynowane przez nas pod Warszawą artykuły są ubezpieczone, co stanowi dodatkową ochronę dla osoby wynajmującej magazyn. Aby ułatwić magazynowanie, przeprowadzamy regularne kontrole jakościowe oraz okresowe inwentaryzacje, co sprawia, że nasze powierzchnie magazynowe są w 100% bezpieczne.
Nasze usługi magazynowe skierowane są zarówno do klientów chcących skorzystać z tradycyjnego wynajmu powierzchni magazynowych, jak i do podmiotów chcących skorzystać ze specjalistycznych rozwiązań biznesowych mających na celu optymalizację procesów logistycznych w ramach kompleksowego zarządzania magazynem i całym łańcuchem dostaw.

Magazynowanie Warszawa i dodatkowe usługi logistyczne

Dzięki ofercie przygotowanej przez XBS Group możesz bezpiecznie przechowywać swoje towary w magazynie znajdującym się w samym centrum Polski. To, co wyróżnia nasze przedsiębiorstwo, to nie tylko wieloletnie doświadczenie i znakomita znajomość branży logistycznej. Naszym atutem jest także doskonale wykwalifikowana kadra specjalistów, niosących wsparcie i pomoc w przypadku nawet najbardziej zawiłych kwestii związanych z magazynowaniem ładunków. Wiemy, jak ważne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania biznesu ma gospodarka magazynowa. Dlatego, poza udostępnianiem miejsca w magazynie, naszym Klientom możemy zaproponować bogatą gamę usług dodatkowych obejmujących między innymi:

  • przepakowywanie,
  • etykietowanie,
  • metkowanie,
  • zabezpieczanie produktów.

Świadczymy usługi na rzecz firm produkcyjnych oraz obiektów handlowych, które potrzebują większej powierzchni magazynowej. Dzięki nam dowiesz się, jak zaoszczędzić miejsce w magazynie, stosując metodę wysokiego składowania towarów.

Przygotowana przez nas oferta magazynowania jest bardzo elastyczna i różnorodna. Z usług XBS Group mogą skorzystać firmy działające w branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej itp. Wdrażając innowacyjne rozwiązania w sferze zarządzania magazynem, proponujemy najefektywniejsze rozwiązania składowania produktów, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Kompleksowe usługi z zakresu gospodarki magazynowej

Świadczymy usługi przechowywania towaru w składach celnych oraz magazynach czasowego składowania. Przechowywanie rzeczy to jednak nie wszystko, gdyż jako firma dystrybucyjna umożliwiamy także przeprowadzenie przeładunku. Co więcej, na życzenie kontrahenta dostępna jest opcja skompletowania towarów lub na przykład wykonania usługi konfekcjonowania. Oferujemy profesjonalne podejście do obsługi sklepów z kategorii e-commerce. Obsługując magazyn w Warszawie, możemy się dodatkowo podjąć znakowania bądź etykietowania produktów, które należy odpowiednio oznaczyć przed wprowadzeniem do obrotu na polskim rynku. Możemy nawet w razie konkretnej potrzeby przepakować towar zgodnie z Twoim indywidualnym życzeniem.

Przy rozmieszczaniu ładunków stosujemy metodę wysokiego składowania towarów, która pozwala, na zachowanie odpowiedniego poziomu stanów magazynowych. Wskażemy Ci, jak usprawnić zarządzanie przechowywanym w magazynie asortymentem.W ramach sprawdzonych i unikalnych na rynku rozwiązań i usług biznesowych, w postaci E-Commerce, Centralnej Platformy Zarządzania Oponami oraz usługi Just in Pharm, generowane koszty w procesie dystrybucji towarów zostaną zredukowane do niezbędnego minimum.

Jesteśmy liderem rynku w kategorii logistyki materiałów promocyjnych. Oferujemy kompleksowe zarządzanie magazynem z produktami POS oraz wyrobami akcyzowymi. Udostępniamy narzędzie internetowe ułatwiające magazynowanie do stałego nadzoru na swoim ładunkiem oraz planowanie jego stanu, oraz poziomu dystrybucji. W każdej z oferowanych przez nas usług doradzamy w kwestii optymalizacji kosztów transportu i magazynowania, aby pomóc klientowi znaleźć odpowiednią równowagę w strukturze ponoszonych nakładów. Dotyczy to także usług wysokiego składowania towarów, pozwalających na zaoszczędzenie dużej części powierzchni magazynowej.

Oprócz wynajmu powierzchni magazynowych oferujemy także kompleksowe zarządzanie magazynem, co zapewnia skuteczniejsze planowanie procesów dystrybucji składowanych towarów. Wszystkie magazynowane produkty są przy tym ubezpieczone, co zwiększa bezpieczeństwo logistyczne.

Zachęcamy do kontaktu zarówno nabywców chcących wynająć magazyn lub składy celne na tymczasowe przechowanie cargo, jak i klientów z bardziej nietypowymi zleceniami na zarządzanie magazynem. Chcących np. dokonać przeładunku, skorzystać z naszego systemu optymalizacji łańcucha dostaw lub wielu innych usług, które kompleksowo pokrywają zapytania związane z usługami logistycznymi Warszawa i okolice.